Hizmetlerimiz

Size sunduğumuz hizmetler

Kasko Sigortası

Otomobillere Özel Kasko Sigortası ile otomobiliniz güvence altına alınırken aynı zamanda, Trafik Sigortasını aşan sorumluluğunuz, sürücü ve yolcuların ölüm-sakatlık halleri, aleyhinize açılacak davalarda hukuki destek, çekme, kurtarma gibi bir çok hizmet ve kaporta çizik göçükleri gibi mini hasarlar da güvence altına alınır.

DASK

İşyeri Sigortası

Ticari ve sınai faaliyette bulunduğunuz işletmelerinizi aşağıda belirtilen teminatlara karşı koruyan geniş kapsamlı bir poliçedir.

DASK

Seyahat Sağlık Sigortası

Türkiye’de ikamet eden tüm kişilerin gerek yurt içi gerekse yurt dışı seyahatlerinde yapılması gereken bir poliçedir. Yurt içi seyahatlerde isteğe bağlı olup yurtdışı seyahatlerinde vize alınabilmesi için zorunlu bir poliçedir. Bu poliçe Avrupa Schengen Ülkeleri ve Tüm Dünya Ülkelerinde geçerlidir.

DASK

Konut Sigortası

Bu poliçe ile birlikte, binanızı, eşyalarınızı, mücevheratınızı birçok riske ve bunun yanı sıra, kiracı veya mal sahibi iseniz komşularınıza karşı, kiracı iseniz mal sahibine karşı, mal sahibi iseniz kiracılarınıza karşı sizin kusurunuzla oluşabilecek yangın, infilak, dahili su ve duman teminatlarına karşı kendinizi güven altına alabilirsiniz.

DASK

DASK Sigortası

Depremin, sigortalı binalara meydana getirdiği yıkılma, çökme, deprem sonrası oluşacak yangın, infilak, tsunami ve yer kayması hasarlarına karşı teminat sağlamaktadır. Bu poliçe, Doğal Afet Sigortalar Kurumu'nca yapılması zorunlu tutulmaktadır.

DASK